Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
X zavřít
  

AKČNÍ NABÍDKA

Duo - Tac - lepicí páska na paruky oblouk 36 ks.


prodlužování vlasů

Cena 360,- Kč.

Tato páska byla navržena tak, aby nejen zaručovala dokonalé držení, ale i snadnou manipulaci při výměně pásky. V podstatě se jedná o dvě pásky na sobě, přičemž strana losové barvy lepí méně (lepí se na paruku) druhá strana bílé barvy se silnou fixaci (lepí se na pokožku). Páska má matný povrch, takže neprosvítá. Maximální doba použití 2 - týdny. Páska je oboustranně lepivá, transparentní barva s matným povrchem, velmi tenká. Páska se velmi dobře odstraňuje. Rozměry pásky 8 x 1,2 cm.

Slevy se nesčítají.

Prodlužování vlasů

Evropské vlasy

Obzvlášť žádané vlasy, protože jsou strukturou velice podobné naším vlasům, navíc jsou zárukou kvality a delší životnosti. Jedná se o vlasy jednoznačně evropského původu. Zpravidla se vyznačují jemnou strukturou, mohou být rovné nebo přírodně vlnité. Přírodní světlé odstíny jsou navíc vhodné i pro extrémní odbarvování bez nebezpečí jejich výrazného narušení. Investice do evropských vlasů se zákaznici bezpochyby vyplatí nejen kvalitou a životností, ale i celkovým vzhledem.

Indické vlasy

Vlasy indického původu jsou hrubší struktury, rovné nebo přírodně vlnité, tmavších odstínů. I když jsou tyto vlasy chemicky upravovány do všech barevných odstínů, u světlejších barev (blond, platina) nelze očekávat dlouhou životnost. Pochopitelně nemalou roli hraje péče, kterou vlasům poskytujete. V případě černých, tmavě až středně hnědých odstínů se jedná o kvalitní vlasy, které lze pořídit za poměrně přijatelnou cenu.

Asijské vlasy

Na trhu s pravými vlasy se jedná o nejdostupnější vlasový materiál. Asijské vlasy jsou zpravidla rovné, tmavé a hrubší struktury. Na rozdíl od indických vlasů nejsou přírodně vlnité. Přestože jsou upravovány do všech barevných odstínů, i zde platí, že jsou vhodné zejména pro tmavé vlasy. Zvlášť u světlých barev není vhodné, vzhledem k předcházejícím chemickým úpravám, tyto vlasy trvalit nebo je jakkoliv dále chemicky upravovat.
Prodlužování vlasů Praha
WebDesign SUPRAMAX spol. s r.o.