Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
X zavřít
  

AKČNÍ NABÍDKA

Kartáč na prodloužené vlasy z přírodních kančích štětin a plastových ostnů - půlkulatý.

prodlužování vlasů

Cena 160,- Kč.

Je velmi vhodný k docílení požadovaného účesu, či objemu při prodloužení vlasů. Tento speciální kartáč, také usnadňuje práci, při prodlužování vlasů. Mezi kančí štětiny jsou vsazeny speciální nylonové ostny pro snadnější úpravu prodloužených vlasů. Česání je jednodušší, tento kartáč vlasy netahá, tudíž nedochází k jejich ničení nebo vytrhávání! Doporučujeme ho používat na vlasy prodloužené, paruky, ale také na clip in vlasy. Kartáče z přírodních štětin jsou šetrnější k vlasům, dokonale je uhlazují a hodí se i k fénování či úpravě vlasů. Délka kartáče: 24cm Celkový průměr(se štětinami) - 5,5cm.

Slevy se nesčítají.

Prodlužování vlasů

Metoda Bond Fix je spojení vlasových pramenů s vlastními vlasy za pomoci speciálního tepelně smrštitelného pojítka s přilnavou vrstvou.

Tato metoda umožňuje pravděpodobně nejmenší vlasové spojení (7mm), které jste doposud měli možnost vidět.

Na rozdíl od standardního „keratinového spoje“ je tento spoj nejen kratší, tenčí, ale také mnohem úhlednější.

Další nespornou výhodou je, že pramínky takto spojené se mohou použít opakovaně.

V případě, že časem dojde k rozpadnutí některého vlasového pramínku, je možné upravit zakončení vlasového pramínku se zcela minimálním zkrácením.

Hledáte-li tedy metodu s ohledem na velikost spoje, pak právě metoda Bond Fix bude ta, která splní veškerá vaše očekávání!

Prodlužování vlasů Praha
WebDesign SUPRAMAX spol. s r.o.