Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
X zavřít
  

AKČNÍ NABÍDKA

Duo - Tac - lepicí páska na paruky oblouk 36 ks.


prodlužování vlasů

Cena 360,- Kč.

Tato páska byla navržena tak, aby nejen zaručovala dokonalé držení, ale i snadnou manipulaci při výměně pásky. V podstatě se jedná o dvě pásky na sobě, přičemž strana losové barvy lepí méně (lepí se na paruku) druhá strana bílé barvy se silnou fixaci (lepí se na pokožku). Páska má matný povrch, takže neprosvítá. Maximální doba použití 2 - týdny. Páska je oboustranně lepivá, transparentní barva s matným povrchem, velmi tenká. Páska se velmi dobře odstraňuje. Rozměry pásky 8 x 1,2 cm.

Slevy se nesčítají.

Prodlužování vlasů

Metoda Bond Fix je spojení vlasových pramenů s vlastními vlasy za pomoci speciálního tepelně smrštitelného pojítka s přilnavou vrstvou.

Tato metoda umožňuje pravděpodobně nejmenší vlasové spojení (7mm), které jste doposud měli možnost vidět.

Na rozdíl od standardního „keratinového spoje“ je tento spoj nejen kratší, tenčí, ale také mnohem úhlednější.

Další nespornou výhodou je, že pramínky takto spojené se mohou použít opakovaně.

V případě, že časem dojde k rozpadnutí některého vlasového pramínku, je možné upravit zakončení vlasového pramínku se zcela minimálním zkrácením.

Hledáte-li tedy metodu s ohledem na velikost spoje, pak právě metoda Bond Fix bude ta, která splní veškerá vaše očekávání!

Prodlužování vlasů Praha
WebDesign SUPRAMAX spol. s r.o.