Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
X zavřít
  

AKČNÍ NABÍDKA

Kartáč z přírodních kančích štětin a plastových ostnů - Tmavé dřevo ovál.

prodlužování vlasů

Cena 190,- Kč.

Tento speciální kartáč, také usnadňuje práci, při prodlužování vlasů. Je velmi vhodný k docílení požadovaného účesu, či objemu při prodloužení vlasů. Mezi kančí štětiny jsou vsazeny speciální nylonové ostny s kuličkou, pro snadnější rozčesávání prodloužených vlasů. Česání je jednodušší, tento kartáč vlasy netahá, tudíž nedochází k jejich ničení nebo vytrhávání! Doporučujeme ho používat na vlasy prodloužené, paruky, ale také na clip in vlasy.

Slevy se nesčítají.

Prodlužování vlasů

Evropské vlasy

Obzvlášť žádané vlasy, protože jsou strukturou velice podobné naším vlasům, navíc jsou zárukou kvality a delší životnosti. Jedná se o vlasy jednoznačně evropského původu. Zpravidla se vyznačují jemnou strukturou, mohou být rovné nebo přírodně vlnité. Přírodní světlé odstíny jsou navíc vhodné i pro extrémní odbarvování bez nebezpečí jejich výrazného narušení. Investice do evropských vlasů se zákaznici bezpochyby vyplatí nejen kvalitou a životností, ale i celkovým vzhledem.

Indické vlasy

Vlasy indického původu jsou hrubší struktury, rovné nebo přírodně vlnité, tmavších odstínů. I když jsou tyto vlasy chemicky upravovány do všech barevných odstínů, u světlejších barev (blond, platina) nelze očekávat dlouhou životnost. Pochopitelně nemalou roli hraje péče, kterou vlasům poskytujete. V případě černých, tmavě až středně hnědých odstínů se jedná o kvalitní vlasy, které lze pořídit za poměrně přijatelnou cenu.

Asijské vlasy

Na trhu s pravými vlasy se jedná o nejdostupnější vlasový materiál. Asijské vlasy jsou zpravidla rovné, tmavé a hrubší struktury. Na rozdíl od indických vlasů nejsou přírodně vlnité. Přestože jsou upravovány do všech barevných odstínů, i zde platí, že jsou vhodné zejména pro tmavé vlasy. Zvlášť u světlých barev není vhodné, vzhledem k předcházejícím chemickým úpravám, tyto vlasy trvalit nebo je jakkoliv dále chemicky upravovat.
Prodlužování vlasů Praha
WebDesign SUPRAMAX spol. s r.o.