Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
X zavřít
  
Prodlužování vlasů

Evropské vlasy

Obzvlášť žádané vlasy, protože jsou strukturou velice podobné naším vlasům, navíc jsou zárukou kvality a delší životnosti. Jedná se o vlasy jednoznačně evropského původu. Zpravidla se vyznačují jemnou strukturou, mohou být rovné nebo přírodně vlnité. Přírodní světlé odstíny jsou navíc vhodné i pro extrémní odbarvování bez nebezpečí jejich výrazného narušení. Investice do evropských vlasů se zákaznici bezpochyby vyplatí nejen kvalitou a životností, ale i celkovým vzhledem.

Indické vlasy

Vlasy indického původu jsou hrubší struktury, rovné nebo přírodně vlnité, tmavších odstínů. I když jsou tyto vlasy chemicky upravovány do všech barevných odstínů, u světlejších barev (blond, platina) nelze očekávat dlouhou životnost. Pochopitelně nemalou roli hraje péče, kterou vlasům poskytujete. V případě černých, tmavě až středně hnědých odstínů se jedná o kvalitní vlasy, které lze pořídit za poměrně přijatelnou cenu.

Asijské vlasy

Na trhu s pravými vlasy se jedná o nejdostupnější vlasový materiál. Asijské vlasy jsou zpravidla rovné, tmavé a hrubší struktury. Na rozdíl od indických vlasů nejsou přírodně vlnité. Přestože jsou upravovány do všech barevných odstínů, i zde platí, že jsou vhodné zejména pro tmavé vlasy. Zvlášť u světlých barev není vhodné, vzhledem k předcházejícím chemickým úpravám, tyto vlasy trvalit nebo je jakkoliv dále chemicky upravovat.
Prodlužování vlasů Praha
WebDesign SUPRAMAX spol. s r.o.